Этот плагин не тестировался с последними 3 основными выпусками WordPress. Скорее всего, он уже не поддерживается и может быть несовместим с текущими версиями WordPress.

WordPress Mobil Cihazlar icin Hizli Iletisim Eklentisi

Описание

Mobil seo’nun önem kazandığı bu zamanlarda, sitelerimize mobilden cihazlardan erişim artmış durumda. Bu durumda ziyaretçileriniz ile daha hızlı iletişim kurmak için bu eklentiyi geliştirdik. Sadece mobil cihazlardan erişim yapıldığında görülen telefon ve whatsapp butonları sayesinde ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürün. Eklenti ile ilgili destek almak için bu sayfayı kullanabilirsiniz

Eklenti Videosu

Murat Bütün

WordPress ve WooCommerce ile ilgili kısa kodlar güncel yazılar için blog sayfamı takip edebilirsiniz.

Скриншоты

Установка

Eklentiyi indirip /wp-content/plugins dizinine atın. WordPress eklentiler ekranından aktif edin. İletişim bilgilerinizi girmek için Eklentiler > Mobil İletişim sayfasına tıklayın. Eklenti kurulumu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Часто задаваемые вопросы

Destek

Eklenti ile ilgili destek almak için tıklayınız. Eklentiyi geliştirmek veya kişiselleştirmek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ve Whatsapp Butonları Dışında Ekleme Yapabilir miyim?

Telefon ve whatsapp dışında bir buton ekleme isterseniz benimle iletişime geçin bir sonraki sürümde eklemeyi yapalım.

Отзывы

10.09.2017
Eklenti ile ilgili geliştirilmesini istediğiniz yerleri bu başlık altında yazabilirsiniz.
Посмотреть все 2 отзыва

Участники и разработчики

«WordPress Mobil Cihazlar icin Hizli Iletisim Eklentisi» — проект с открытым исходным кодом. В развитие плагина внесли свой вклад следующие участники:

Участники

Журнал изменений

1.0

  • Eklenti wordpress.org’a Merhaba Dedi